UPITNIK ZA IZRADU PROGRAMA UKUPNOG RAZVOJA OPĆINE SVETI FILIP I JAKOV

Objavljeno: 09.09.2016

Molimo Vas za sudjelovanje ispunjavanjem Upitnika koji se provodi u svrhu dobivanja podataka za potrebe izrade Programa ukupnog razvoja Općine Sveti Filip i Jakov.

Ovaj upitnik služi za procjenu zadovoljstva mještana Općine Sveti Filip i Jakov iz područja gospodarskih, infrastrukturnih, okolišnih, obrazovnih i indikatora kvalitete života. Zadovoljstvo mještana izražava se na skali procjene u vrijednostima od 1 do 5 (1 = Nimalo zadovoljan, 2 = Ni zadovoljan / Ni nezadovoljan, 3 = Srednje zadovoljan, 4 = Zadovoljan, 5 = Potpuno zadovoljan), zaokruživanjem samo jednog odgovora.

Upitnik možete predati u prostorijama Općine, a dostupan je i na linku https://goo.gl/forms/1QfwlgyyEGNQpR9q2 za online ispunjavanje.

Unaprijed zahvaljujemo na Vašem sudjelovanju.

Općina Sv. Filip i Jakov
Jedinstveni upravni odjel
Odsjek za razvoj i društvene djelatnosti

KONTAKT:
Darko Mikas, dipl. oec.