U OŠ Sv. Filip i Jakov krenuli prvašići

Izvor fotografije: BNM Portal
Objavljeno: 09.09.2019.

Ovom prigodom Općina Sv. Filip i Jakov osigurala je prvašićima školski pribor

U ponedjeljak 09.09 su prigodnim programom dočekani prvašići OŠ Sv. Filip i Jakov prvog dana svog školovanja. Nove polaznike škole pozdravila je ravnateljica Gordana Kurtov koja im je ukazala na vrijednosti dobrog i pozitivnog u životu. Uz prisustvo općinskog načelnika Zorana Pelicarića i donačelnice Josipe Mrkić, stariji učenici izveli su veseo program te pjesmom i plesom uveli male školarce u novo poglavlje života. Ovom prigodom Općina Sv. Filip i Jakov osigurala je prvašićima školski pribor koji ih je dočekao prvi dan škole na klupama (ženski 18, muški 29). Paket sadrži pernicu, tempere, vodene boje, flomastere, bojice, kistove za vodene i tempere, plastelin, naljepnice za ime i crtaći blok.