Prvi dan škole: Općina Sv. Filip i Jakov osigurala školski pribor za sve prvašiće

Objavljeno: 06.09.2021

Danas su prigodnim programom dočekani prvašići OŠ Sv. Filip i Jakov prvog dana svog školovanja. Nove polaznike škole pozdravila je ravnateljica Gordana Kurtov uz prisustvo članova Općinskog vijeća. Stariji učenici izveli su veseli program te pjesmom i plesom uveli male školarce u novo poglavlje života. Nakon programa posjetila se i novo obnovljena područna škola u Turnju.

Ovom prigodom Općina Sv. Filip i Jakov osigurala je svim prvašićima u općini školski pribor koji ih je dočekao prvi dan škole na klupama. Paket sadrži pernicu, tempere, vodene boje, flomastere, bojice, kistove za vodene i tempere, plastelin, naljepnice za ime i crtaći blok. Broj učenika prvih razreda OŠ Sv. Filip i Jakov je 38 a škola ove školske godine broji sveukupno 337 učenika.