POSTAVLJENA RASVJETA NA NOGOMETNOM IGRALIŠTU "NK NOVA ZORA" U SVETOM FILIP I JAKOVU

Autor: BNM Portal
Izvor fotografije: BNM Portal
Objavljeno: 10.03.2020.

Općina Sv. Filip i Jakov je kao nositelj i glavni provoditelj započela sa provedbom ovog Projekta odn. sa provedbom 1. faze te je u postupku jednostavna nabava 2. faze rasvjete igrališta NK Nove Zore.

Općina Sv. Filip i Jakov nabavila je i postavila vanjsku rasvjetu na veliko travnato nogometno igralište NK Nove Zore u Sv. Filip i Jakovu, kako bi se omogućili noćni trenizni i održavanje nogometnih utakmica 1. Županijske zadarske nogometne lige.

U prvoj fazi provelo se osvjetljavanje zapadne polovice terena, postavljanje 2 rasvjetna stupa, jedan stup od 12 metara (sjeverna strana) i jedan od 14 metara (južna strana). Na svaki stup postavilo se po 3 reflektora kako bi se omogućilo noćno treniranje manjih grupa. U drugoj fazi očekuje se osvjetljavanje istočne polovice terena, postavljanje 2 rasvjetna stupa, jedan stup od 12 metara (sjeverna strana) i jedan od 14 metara (južna strana). Na svaki stup postavlja se po 3 reflektora. S ovom fazom završava se kompletno osvjetljivanje terena.