Općina Sv. Filip i Jakov osigurala stipendije za svoje studente

Autor: BNM Portal
Izvor fotografije: BNM Portal
Objavljeno: 24.12.2019.

“Pozdravljam sve prisutne studente i želim im puno uspjeha u nadolazećoj akademskoj godini te se iskreno nadam da će svatko od vas postati obrazovani nositelj daljnjeg razvoja i napredovanja pojedine struke, koji će svojim stečenim znanjem uvelike moći doprinijeti sredini ili mjestu iz kojeg potječu”, rekao je Zoran Pelicarić, načelnik Općine Sv. Filip i Jakov.

U Općinskoj vijećnici u Sv. Filipu i Jakovu održana je prigodna svečanost potpisivanja ugovora o dodjeli stipendija za akademsku godinu 2019./2020. Na natječaj za dodjelu stipendija u iznosu od 500 i 1000 kuna prijavilo se sveukupno 43 redovna studenta iz Općine Sv. Filip i Jakov, a glavne uvjete za dobivanje stipendije zadovoljilo je ukupno 37 studenata. Od prošle godine Općina Sv. Filip i Jakov uvela je i mogućnost stipendiranja i onih studenata koji studiraju izvan Republike Hrvatske.

Studenti koji su ostvarili uvjete za stipendije su:

DANIJELA PEDISIĆ, KATARINA EŠKINJA, MARTINA BUDAN, NINO ZRILIĆ, LAURA BUDANOVIĆ, CVITA PIROVIĆ, LUCIJA BANIĆ, ANTE GALEŠIĆ, JOSIPA BRZIĆ, ROKO BRZIĆ, LUKA MILAT, MAGDALENA EŠKINJA, KARLA KATUŠA, DANIELA MANDIĆ, BARBARA BRZIĆ, BARTOL BRZIĆ, ANA ZRILIĆ, IVA RAŽOV, ANĐELO DUŠKOVIĆ, ANTONIJA SERDAREVIĆ DOMENIKO KVARTUČ, GABRIJEL BARČIĆ, MARTINA BATUR, JELENA BAUS, ANĐELA VODOPIJA, GORAN BATUR, FEDORA SANTINI, LEOPOLD MANDIĆ, KARMEN SANTINI, JAKOV RUKAVINA, HRVOJKA MIKULIĆ, TINA DEKOVIĆV, ANA DEMO LUKA BARIČIĆ, MANUEL COLIĆ, MATEJ ČIRJAK, DANA PEDISIĆ.