OBAVIJEST O POČETKU NAPLATE PARKIRANJA

Objavljeno: 29.04.2021

,

Obavještavamo korisnike da će dana 01. svibnja započeti naplata parkiranja svakim danom od 7,00-23,00 sata.

Naplata satne, dnevne i tjedne karte obavlja se:

• Kupnjom karte putem mobilnog uređaja PayDo mobilne aplikacije (satna, dnevna karta, tjedna i sezonska)
  • Kupnjom karte putem web portala PayDo – sezonska, tjedna, dnevna i satna karta
  • Sms na broj 702303 – satna karta
  • U turističkom informativnom centru ( dnevna i tjedna karta)
  • ručno na parkirnim automatima – satna karta

Cjenik:

• satna karta 8,00kn
  • dnevna karta 60,00 kn
  • tjedna karta 200,00 kn

Na povlaštenu parkirnu kartu (PPK) imaju pravo:

• stanovnici Općine Sveti Filip i Jakov koji imaju prebivalište na području Općine Sveti Filip i Jakov ( 100,00kn - dokaz preslik osobne iskaznice i prometne dozvole)
  • Fizička osoba koja je u radnom odnosu i čije je mjesto rada Općina Sveti Filip i Jakov (200,00 kn- dokaz potvrda poslodavca)
  • Stanovnik Općine Pakoštana, Grada Biograda, Pašmana, Tkona, Polače i Sukošana (200,00kn- dokaz preslik osobne iskaznice)
  • Pravna ili fizička osoba obrtnik odnosno osoba koja obavlja drugu samostalnu djelatnost ako ima sjedište ili koristi poslovni prostor na području Općine Sveti Filip i Jakov (300,00kn – dokaz ugovor o zakupu ili vlasništvu poslovnog prostora ili izvadak iz registra, preslik prometne dozvole u vlasništvu ili korisnik leasinga )
  • Sezonska parkirna karta za sve ostale (400,00kn)
  • Osoba s valjanim rješenjem o invalidnosti (besplatno)

Povlaštene karte mogu se kupiti u zgradi Općine Sveti Filip i Jakov ili uplatom putem Internet bankarstva te potvrdu o uplati dostaviti na mail adresu parking@opcina-svfilipjakov.hr zajedno s pratećim dokazima prema odabiru povlaštene karte. Nakon zaprimljene potvrde o uplati izdat ćemo vam parkirnu kartu.

Nalog za uplatu : IBANHR0624020061842800003 Model : HR68 poziv na broj: 7706-OIB uplatitelja, opis plaćanja: reg.broj.

Za sva ostala pitanja kontakt broj 023-389-812.